Hakkımızda

   hakkımızdaElifsan Menteşe;   1987 yılında üretimine başladığımız pirinç menteşe alanındaki başarımızı ve vizyonumuzu 26 yıldır devam ettirmekteyiz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Elifsan hizmet kalitesinden de ödün vermeyerek deneyimli ve güleryüzlü personelleri ile yanınızdadır. Sektörde pirinç menteşe denilince akla ilk gelen marka olmamızı da bu ticari anlayışımıza ve siz müşterilerimize borçlu olduğumuzu belirtmek isteriz.    

Sektörümüzün piyasa koşullarına baktığımızda hizmetlerimizin farkını düşük maliyet, kaliteli ürün, uygun fiyatlar ve teslimat süresine gösterilen hassasiyet konusuna verdiğimiz önem çıkarmaktadır. Müşteri memnuniyeti baz alınarak sahip olduğumuz güçlü referanslarımız işimize verdiğimiz önem ve hassasiyeti de sizlerin huzuruna sermekteyiz.    

Pirinç  yaprak menteşe diğer menteşe çeşitlerine göre daha dekoratif bir görünüme sahip olmasının yanı sıra , uzun vadeli kullanım, yüksek mukavemet, dış etkenlere karşı koruyucu özellikleri gibi dayanıklı bir çok özeliği sayesinde tercih edilmektedir. Üretim aşamalarında birçok teste tabi tutulan pirinç menteşe aynı zamanda 2 cm ebatından 8 cm ebatına kadar üretilmektedir. Eğer ki bu boyutlar dışında menteşe ihtiyaçlarınız olduğunda size özel olarak özel boyutlarda da menteşe üretimini sağlamaktayız.

Kullanım alanları açısından oldukça zengin olan pirinç menteşeler ;

-Mobilya sistemlerinde

-Kapılarda

-Ahşap promosyon kutularda

-Pleksiglass uygulamalarında

-Reklam panolarında

-Mutfak ekipmanlarında ve daha birçok alanda kullanılabilmektedir.

   Hem güvenli hem de ekonomik menteşe ihtiyacınız var ise öncelikle pirinç menteşeler sizin için doğru tercih olacaktır.

Hakkımızda

1987 yılında üretimine başladığımız pirinç menteşe alanındaki başarımızı ve vizyonumuzu 26 yıldır devam ettirmekteyiz. Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Elifsan hizmet kalitesinden de ödün vermeyerek deneyimli ve güleryüzlü personelleri ile yanınızdadır. Sektörde pirinç menteşe denilince akla ilk gelen marka olmamızı da bu ticari anlayışımıza ve siz müşterilerimize borçlu olduğumuzu belirtmek isteriz.

Harita

Click to open larger map